로고

SULSEAM
korean한국어 로그인

자유게시판

якщо сниться залізничний вокзал

페이지 정보

profile_image
작성자 Rena
댓글 0건 조회 11회 작성일 24-09-04 02:54

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=якщо+сниться+залізничний+вокзал
 
 
якщо сниться залізничний вокзал [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=сонник+розчісувати+волосся+і+збирати+у+хвіст
 
 
сонник розчісувати волосся і збирати у хвіст [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=молитва+богородиці+за+здоров'я+онука
 
 
молитва богородиці за здоров'я онука [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=що+означає+амулет+сови
 
 
що означає амулет сови [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=більше+венера+земля+марс
 
 
більше венера земля марс [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=щоб+машина+не+ламалася+молитви
 
 
щоб машина не ламалася молитви [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
розрахувати число аркана онлайн до чого сниться що у немовляти прорізалися зубки знайомий із бородою сонник молитва у великодній тиждень вдома дівчина козерог і дівчина стрілець сумісність у дружбі 11 арканів у стосунках, 11 арканів під серцемМолитва Богородиці за дітей. "Пречиста Діво Маріє, Мати Божа, Яка — з волі й задуму Господніх — непорочно зачала та народила, і на благо. Бог Отець і Бог Син, і Бог Дух Святий, Пресвята Єдиносущна Тройця, нехай благословить вас, діти, і нехай дасть вам довге життя у згоді та. Господи Всемогутній! Зупини хворобу страшну і дай твоєму рабу Божому (ім'я) сили впоратися з нею, всесильною могутністю твоєю залиш його під. Амінь. Молитва за сім'ю і дім до Богородиці. О Преблагословенна Ось недужі через Твоє заступництво одержують здоров'я, засмучені до. Матір Божа, Пресвята Богородиця, Господа мого Ісуса Христа, і вся Свята Трійця, прошу, молю — дай розpaду, благословіть дітей та онуків моїх на щасливе життя, на довголіття. Молю за них я. Ось як: «Ото ж бо, Господня рука не скоротшала, щоб не помагати, і Його вухо не стало тяжким, щоб не чути, бо то тільки переступи ваші. Молитва за водія в дорозі. Якщо близькі люди відправляються в дорогу, то можна прочитати спеціальну молитву, щоб захистити їх від можливих проблем і забезпечити. Молитва на машину чтоб не ломалась.

.
==============================================================

~~~~~ сниться постригла чубок ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.