로고

SULSEAM
korean한국어 로그인

자유게시판

псування і багрянець що це терарія

페이지 정보

profile_image
작성자 Justine
댓글 0건 조회 18회 작성일 24-09-01 00:04

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=псування+і+багрянець+що+це+терарія
 
 
псування і багрянець що це терарія [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=молитва+щоб+зарплату+підняли
 
 
молитва щоб зарплату підняли [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=сонник+годування+кошенят
 
 
сонник годування кошенят [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=до+чого+сниться+голубине+гніздо+з+пташенятами
 
 
до чого сниться голубине гніздо з пташенятами [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=дуже+сильна+молитва+від+ворогів+на+роботі
 
 
дуже сильна молитва від ворогів на роботі [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
th?q=14+і+6+аркан+сумісність
 
 
14 і 6 аркан сумісність [Подробнее...]
 
 
 
 
 
 
Синиці — до отримання важливого звістки;; фламінго — до нових позитивних вражень;; снігура — до благополуччя в будинку;; пугача — до успішного завершення справ. Гніздо з яйцями або пташенятами уві сні — знак швидкого багатства, виграшу, прибутку і щастя в домі. Гніздо з розбитими яйцями або мертвими пташенятами.Допоможи йому, Господи, в ім’я зцілення його тіла та спасіння душі. Благослови його, Боже, у його домі, на роботі та в полі, нехай світ навколо нього наповниться щастям. Господи Ісусе Христе, сине Божий. Захисти раба свого (називаєте власне ім’я) від ворожого помислу. Захисти мене від злих людей і чорної заздрості. Найсильніша молитва від злих людей. ***. "О, Володарко Небес, Тебе молю, на Тебе надіюсь! Зглянься над рабом Божим (ваше ім'я) і визволи мене. Молитва на успіх в роботі. Господь Бог Всесильний, у владі Твоїй все життя моє, і вірю я в Твою допомогу і благословення. Розпалив іскру прояви Вічної, так нехай вона виразиться в мені. Молитви про ворогів і недоброзичливців на роботі допоможуть справлятися з поставленими завданнями, підтримають у спілкуванні з співробітниками, яким би складним воно не виявилося. Молитва від ворогів на роботі та за труднощів у справах. Від злих діл, від злих людей, при твоїх Божих мудрих словах утвердив небо та землю, сонце та місяць. Допоможи йому, Господи, в ім’я зцілення його тіла та спасіння душі. Благослови його, Боже, у його домі, на роботі та в полі, нехай світ навколо нього.

.
==============================================================

~~~~~ 6 мечів і паж мечів ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.