로고

SULSEAM
korean한국어 로그인

자유게시판

Τίτλος: Επίσημη Υπηρεσία Μεσολάβησης OpenAI API Επιχειρηματικού Επιπέδ…

페이지 정보

profile_image
작성자 Mark
댓글 0건 조회 23회 작성일 24-04-03 23:08

본문

Περιγραφή Υπηρεσίας:
Παρέχω μια σταθερή, επίσημη υπηρεσία μεσολάβησης OpenAI API επιχειρηματικού επιπέδου χρησιμοποιώντας ένα κανάλι υψηλής ταχύτητας 300Mbps, 100% επίσημο. Should you loved this post and you wish to receive more information about $5 claude3 opus API account packages please visit the web site. Η υπηρεσία περιλαμβάνει:

Υποστήριξη για επίσημη Κλήση Συναρτήσεων (Function Calling), επιτρέποντας την επαλήθευση της αυθεντικότητας
Υποστήριξη για όλες τις εκδόσεις των επίσημων API GPT-3.5 και Embedding (π.χ. gpt-3.5-turbo-0125, text-embedding-ada-002 κ.λπ.)
Υποστήριξη για όλες τις εκδόσεις των επίσημων API GPT-4 (π.χ. gpt-4-0314, gpt-4-32k κ.λπ.)
Υποστήριξη για το μοντέλο GPT-4 PLUS, συμπεριλαμβανομένης της βάσης γνώσεων, $5 credit Bulk claude3 opus API accounts opus API accounts πρόσβασης στο διαδίκτυο και πολυτροπικής ανάλυσης και δημιουργίας εικόνας
Υποστήριξη για το επίσημο API της Google Gemini
Υποστήριξη για τα επίσημα API OpenAI Text-to-Speech (TTS) και Speech-to-Text (Whisper)
Υποστήριξη για το επίσημο API 4V πολυτροπικότητας
Τιμολόγηση:

Ημερήσια κατανάλωση $1.000, $0,4 ανά $ ποσόστωσης API
Ημερήσια κατανάλωση $10.000, $0,3 ανά $ ποσόστωσης API
Ημερήσια κατανάλωση $50.000, $0,2 ανά $ ποσόστωσης API
Ημερήσια κατανάλωση $100.000, $0,15 ανά $ ποσόστωσης API
Πληρώστε μετά τη χρήση, καλώς ήρθατε να δοκιμάσετε! Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου για οποιεσδήποτε ερωτήσεις.

class=FIVERR: Bulk claude3 opus API accounts purchase Bulk claude3 opus API accounts opus API accounts https://www.fiverr.com/s/8qXR9r
Το email μου: q2408808@outlook.com
Το Telegram μου: https://t.me/nicky05061


Αυτό το άρθρο προωθεί την υπηρεσία μεσολάβησης OpenAI API που προσφέρετε, επισημαίνοντας τα κύρια χαρακτηριστικά, τις υποστηριζόμενες τεχνολογίες και τα μοντέλα τιμολόγησης. Περιλαμβάνει επίσης τα στοιχεία επικοινωνίας σας για πιθανούς πελάτες.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.